Autorska Pracownia Biżuterii – MOTYLE

Pracownia Motyle została założona w Sopocie w 2005 roku. Ideą powstania Firmy było tworzenie oraz sprzedaż indywidualnych i nowoczesnych kolekcji biżuterii. Na stronie internetowej mamy zaprezentowaną ofertę, która złożona została w oparciu o najnowsze kolekcje. Biżuteria oprawiana jest w nową formę świeżości łączenia naturalnych materiałów takich jak srebro, bursztyn, perły, turkus oraz ametyst. Do prac stosują łączenie rozmaitych faktur oraz kolorów przy zachowaniu wysokiej dbałość o szczegóły i wykończenie.

Nagrody 
"Amberif 2000 " - "Wyróżnienie"- za najlepszy projekt biżuterii z kamieniami naturalnymi - "Amberif Design Award" 2000 
"Petersburg 2001" - II Miejsce - za najlepszy projekt biżuterii z kamieniami naturalnymi. "Amberif 2001" - "Wyróżnienie"- za najlepszy projekt biżuterii z bursztynem. "Amberif 2003" - "Bursztynowa kula"- Nagroda przyznawana przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi za najlepszy projekt biżuterii na targach Amberif. Celem przyznania tej nagrody, jest promowanie na targach Amberif dobrego wzornictwa.
"Złoto Srebro Czas" - I Miejsce w konkursie - "Klejnot Polskiej Biżuterii" 2005 r Konkurs organizowany przez redakcję katalogu "Polska Biżuteria", w którym publiczność wyłania zwycięzcę. "Amberif 2005" - Werdykt Jury Jubilerskiego Konkursu Wzorniczego MERCURIUS GEDANENSIS 2005 -GRAND PRIX Amberif 2005 - statuetkę ufundowaną przez Pana Jerzego Hausnera, Ministra Gospodarki i Pracy.
„Złoto Srebro Czas” – I Miejsce w konkursie – „Klejnot Polskiej Biżuterii” 2006 r Konkurs organizowany przez redakcję katalogu "Polska Biżuteria",
w którym publiczność wyłania zwycięzcę. „Amberif 2008”- I Miejsce w konkursie – „ Konkurs Publiczności za najatrakcyjniejszy produkt targów Amberif 2008” ", w którym publiczność wyłania zwycięzcę.

   
 
  źródło: http://motyle.net/
   
 
 
  © Wszystkie prawa zastrzeżone dla N.Nagel realizacja: noveo interactive - agencja interaktywna
  Powered by Quick.Cart